Aynı zamanda isveç masaj olarak da adlandırılan bu yöntem tüm masaj çeşitleri arasında belki de en çok kullanılan teknik. Klasik masajın uygulama alanı deri ve deri altındaki kaslardır. Bu dokularda oluşan etki hem masajın yapıldığı yerde görülür hem de sinir sistemi ve vücut sıvıları aracılığı ile vücudun diğer bölgelerine dağılır.

Terapi uzmanı bu masajda kasları yoğurup itiyor veya ovuşturuyor. Bu teknik kan dolaşımı düzeltip zayıf kasları uyarıyor ve vücudu ısıtıyor. Daha sonraki “Friksiyonlar” yani ovuşturmalar bir travma veya koşma sonrası oluşan kas düğümlerini çözmeye yarıyor. Bu hareketler kas liflerine çapraz veya dairesel şekilde uygulanmakta. 1813 yılında İsveçli eskrim şampiyonu ve lise ögretmeni Per Henrik Ling tarafından geliştirilmiş ve Ling bu yöntem sayesinde yakalandığı romatizma hastalığını tedavi etmiş.

İsveç usulü masaj anatomik ve fizyolojik temeller üzerine kurulmuş ilk modern sistematik masaj tekniği olarak karşımıza çıkmıştır.

Ramada Hotel Asil Spa Masaj Salonu : 0549 255 8080 Hayatınızın geri kalan kısmında bizim ile zinde, enerjik ve stresten uzak olabilirsiniz... Kaliteli masaj ve güler yüzlü hizmet misyonumuzdur.

Masaj Çerkezköy

Hizmetlerimiz

Ramada Hotel Asil Spa Masaj Hizmeti

Masaj

Günün stresini yorgunluğunu Ramada Hotel Asil Spa 'de hizmet veren Masaj merkezimizde atabilirsiniz.

Ramada Hotel Asil Spa Derin Doku Masajı Hizmeti

Derin Doku Masajı

Derin Doku masajı, hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir masaj şeklidir.

Ramada Hotel Asil Spa Shiatsu Masajı Hizmeti

Shiatsu Masajı

Japonca “parmakla bastırmak” anlamına gelir Şiatsu. Bir tür enerji masajı olarak tanımlanabilir. Elle tedavi yöntemlerinin bir sentezidir.

Ramada Hotel Asil Spa Refleksoloji Masajı Hizmeti

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji tekniğiyle, bütün vücuda masaj yapmadan stresi vücuttan uzaklaştırmak, rahatlamayı ve dinlenmeyi sağlamak mümkündür.

Ramada Hotel Asil Spa Taş Masajı Hizmeti

Taş Masajı

Ramada Hotel Asil Spa Masaj Salonun`da Taş Masajı hizmeti deneyimli güleryüzlü personellerimiz ile sunulmaktadır.

Ramada Hotel Asil Spa Sıcak Mum Masajı Hizmeti

Sıcak Mum Masajı

Sıcak Mum Masajı, masaj yağı olarakta kulanılmasının yanı sıra, çok iyi bir vücut nemlendiricisidir.

Ramada Hotel Asil Spa Thai Masajı Hizmeti

Thai Masajı

Thai (Tay) masajı, beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu Beden Çalışması terapisidir.

Ramada Hotel Asil Spa Masaj Salonu

Misyonumuz; kaliteli masaj ve güler yüzlü hizmettir.