Derin doku masajı, hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masaj türüdür. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır. Derin doku masajı artrit, eklem ağrıları gibi çeşitli sorunlar yaşayan kişilere tavsiye ediliyor.

Kronik ağrılara, spor faaliyetlerinden sonra bedendeki sızılara bu tür masaj tavsiye ediliyor. Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına ve baş, omuzlar ve hara noktası ve bacakların hizalanmasında yardımcı olur. Bedendeki düzensiz ve dengesiz dağılım kronik ağrılara ve beden ve zihin uyumundan uzaklaşmaya sebep olur.

Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlamak, blokajları çözmek, enerji akımını uyarmak için harika bir yöntemdir.

Ramada Hotel Asil Masaj Salonu : 0549 255 8080 Hayatınızın geri kalan kısmında bizim ile zinde, enerjik ve stresten uzak olabilirsiniz... Kaliteli masaj ve güler yüzlü hizmet misyonumuzdur.

Derin Doku Masajı Çerkezköy

Hizmetlerimiz

Ramada Hotel Asil Masaj Hizmeti

Masaj

Günün stresini yorgunluğunu Ramada Hotel Asil 'de hizmet veren Masaj merkezimizde atabilirsiniz.

Ramada Hotel Asil Derin Doku Masajı Hizmeti

Derin Doku Masajı

Derin Doku masajı, hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir masaj şeklidir.

Ramada Hotel Asil Shiatsu Masajı Hizmeti

Shiatsu Masajı

Japonca “parmakla bastırmak” anlamına gelir Şiatsu. Bir tür enerji masajı olarak tanımlanabilir. Elle tedavi yöntemlerinin bir sentezidir.

Ramada Hotel Asil Refleksoloji Masajı Hizmeti

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji tekniğiyle, bütün vücuda masaj yapmadan stresi vücuttan uzaklaştırmak, rahatlamayı ve dinlenmeyi sağlamak mümkündür.

Ramada Hotel Asil Taş Masajı Hizmeti

Taş Masajı

Ramada Hotel Asil Masaj Salonun`da Taş Masajı hizmeti deneyimli güleryüzlü personellerimiz ile sunulmaktadır.

Ramada Hotel Asil Sıcak Mum Masajı Hizmeti

Sıcak Mum Masajı

Sıcak Mum Masajı, masaj yağı olarakta kulanılmasının yanı sıra, çok iyi bir vücut nemlendiricisidir.

Ramada Hotel Asil Thai Masajı Hizmeti

Thai Masajı

Thai (Tay) masajı, beden, zihin ve ruhun tedavisine dayanan bir tür Doğu Beden Çalışması terapisidir.

Ramada Hotel Asil Masaj Salonu

Misyonumuz; kaliteli masaj ve güler yüzlü hizmettir.